X
تبلیغات
رایتل
راز داشتن فرزندانی شاد  چاپ
تاریخ : چهارشنبه 26 اردیبهشت 1386

راز داشتن فرزندانی شاد

نویسنده:استیو بیدلف

مترجم: مهرانگیز طیبات

انتشارات یزد، انتشارات آرمان

قیمت:۷۰۰ تومان!

"استیو بیدولف یکی از اعضای حرفه جدید "درمانگر خانواده" است. کشفیات مهم او و همکارانش در سراسر دنیا نشان می دهد که ما عمیقا بر عزت نفس فرزندانمان تاثیر می گذاریم و در حقیقت با گفتار و نحوه بیان خود آینده آنها را شکل میدهیم."

گرچه خودم هیچ وقت خواهر برادر کوچیک نداشتم اما از وقتی خودم رو شناختم در فامیل همیشه بچه کوچیک داشتیم. بچه ها رو دوست دارم و میتونم ادعا کنم که با تمام بچه ها میتونم ارتباط برقرار کنم.

ویژگی کتاب فوق اینه که نمونه های مختلف رو بیان میکنه.هم نمونه رفتار اشتباه و هم رفتار درست و به برسی تفاوت نتیجه این دو رفتار میپردازه

لازم نیست حتما خودتون بچه داشته باشید که این کتاب براتون مناسب باشه.در تمام مراحل زندگی، ما با بچه های مختلف برخورد میکنیم که بهتره بدونیم چطور باهاشون برخورد کنیم. ممکنه خواهر یا برادر کوچیک باشه یا خاله زاده عمه زاده ، بچه دوستتون یا حتی شاگردتون.

با دقت در رفتار مادر ها با بچه هاشون در این دوره متوجه شدم اکثر مادر ها با بچه هاشون مشکل دارند.یادمون نره که مشکل از بچه ها نیست رفتار ما شخصیت اونها رو شکل میده.

در ضمن به نظر من مهمترین ویژگی این کتاب اینه که مطلقا خسته کننده نیست و هرکس با کمترین سواد هم میتونه ازش استفاده کنه.شخصا به کتاب فوق ایمان دارم.

خبر: در صورت تمایل به خرید این کتاب میتونید با این ایمیل تماس بگیرید.کتاب براتون ارسال میشه